sobota, 14 lutego 2015

AVON Szampon 24-godzinna Objętość

Szampon 24-godzinna Objętość AVON jest do włosów cienkich i delikatnych.

Formuła z kolagenem pomaga maksymalnie zwiększyć objętość i zapewnia efekt pełnej fryzury bez obciążania włosów. Wzmacnia ich strukturę i pogrubia. Lekka formuła nie obciąża włosów i sprawia, że są one bardziej elastyczne. Odpowiedni do codziennego stosowania. 

Zacznijmy od tego, że szampon przepięknie pachnie. Jest przezroczysty, żelowy. Świetnie się pieni, także wystarczy odrobina na włosy. Nie plącze włosów, ale też nie ułatwia rozczesywania. Włosy od razu po spłukaniu są tępe w dotyku, ale tylko jak są mokre.

Po wysuszeniu włosy są rzeczywiście uniesione, bardziej puchate, jakby gęstsze (o dziwo, widać to także na moich długich włosach), a także sypkie. Aż miło patrzeć w lustro. Formuła jest bardzo lekka, szampon kompletnie nie przetłuszcza włosów, a nawet opóźnia przetłuszczanie.

Nie wygładza włosów, także jeżeli chcemy jednak mieć je ulizane przy głowie - użyjmy odżywki.

Opakowanie jest poręczne, z łatwym w obsłudze otwarciem. Szampon występuje w trzech pojemnościach: 250, 400 i 700ml.

250ml kosztuje w promocji 7-8zł, 400ml 10-12zł, a 700ml 16-17zł.

Uważam, że to najlepszy szampon z Avonu. Nie przetłuszcza, nadaje objętości, pięknie pachnie, świetnie się pieni i łatwo nakłada. Czego chcieć więcej? :) 

2 komentarze:

  1. wcześniej miałam okazję wypróbować szampony z Avonu, z serii Naturals, i włosy po nich są straszne. Ten 24-godzinna objętość jest genialny. Włosy są puchate i sypkie. Zamówiłam już sobie kolejne opakowanie.

    OdpowiedzUsuń
  2. obecnie jestem w fazie testowania tego szamponu. po pierwszych "razach" mogę śmiało powiedzieć, że jeśli ktoś ma dużo włosów na głowie to może spodziewać się, że będzie ich optycznie jeszcze więcej i do wieczora utrzymują swoja objetość. A dodatkowym atutem jest to ze sa tak fajnie sypkie:):)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...