sobota, 21 lutego 2015

Wygładzająca szczotka do włosów z naturalnego włosia AVON

Nowość Avonu - wygładzająca szczotka do włosów z naturalnego włosia. Wyszła razem z serią NUTRI 5 (Supreme Oils), która ostatnio recenzowałam.

Avon zapewnia, że szczotka posiada 100% naturalne włosie (sierść z dzika). Rzeczywiście włosie dzika jest, pomieszane z plastikowymi włoskami. Szczotka jest z rozczesywaczem, czyli posiada te dłuższe grube plastikowe włoski ułatwiające rozczesywanie. W promocji kosztuje 16-20zł.

Po jej użyciu włosy mocno się elektryzują (jak po wielu szczotkach z dzika). Ponoć sposobem na to jest umycie szczotki w odżywce do włosów. Ze względu na kształt (okrągły) szczotka nie nadaje się do długich włosów, bo zanim dojdziemy od góry do dołu to włosy wkręcają się w szczotkę i koniec czesania. Oddałam ją mamie, która ma włosy do ramion (ja mam do tyłka).

Długość szczotki to 22,6 cm, średnica 3,2 cm.

Ogólnie nie jestem z niej zadowolona, ale możliwe, że to wina zbyt długich włosów. Moją ukochaną szczotką z dzika jest Gorgol (w najbliższym czasie zrecenzuję). Ta jej nie dorównuje.

4 komentarze:

 1. Dziękuję za opinię. Miałam ją zamówić właśnie, ale obie z córcią mamy bardzo długie włosy...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do układania się nadaje, ale niestety do rozczesywania długich włosów nie. Lepiej kupić zwykłą prostokątną dużą szczotkę do takich włosów (w Avonie też jest). Lub Gorgol z dzika (ja mam prostokątną z rozczesywaczem).

   Usuń
 2. kurczę a Ja na nią czekam ciekawe czy sie sprawdzi :p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może na innych włosach niż moje się sprawdzi, u mnie to mały koszmarek.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...